Увага!

Конкурси від редакції журналу ВОР!

Від 2007 року редакція журналу «Вогонь Орлиної Ради» оголошує

постійний конкурс есеїв

«Чого мене навчили діти»

Обсяг конкурсної роботи — не менше 1 сторінки стандартного друку (2000 знаків). Робота має бути акуратно і грамотно оформлена. У даних про автора просимо вказати: прізвище, ім’я; дату народження; адресу, пластовий осередок; коротко — виховний досвід.

Роботи просимо надсилати на адресу редакції (Ольга Свідзинська, вул. Наукова 4/81, Львів, 79053, Україна) або на електронну скриньку (triphilon@yahoo.com — з позначкою VOR. Konkurs).

Всі кращі есеї будуть опубліковані на сторінках журналу.

Конкурсні роботи оцінюватиме спеціяльна комісія, до якої входитимуть як пластові виховники, так і фахівці з-поза Пласту. Підсумки конкурсу підбиватимуться щороку в січні і оголошуватимуться через журнал ВОР, а також за допомогою електронних пластових засобів масової інформації.

Переможці конкурсу ґарантовано отримають цінні і корисні винагороди.

э

Редакція журналу запрошує пластових фотографів, виховників, новацтво та юнацтво, а також всіх, хто любить оригінально дивитися на світ, взяти участь у конкурсі на кращу назву кадру.

Ваші варіянти назви надсилайте на адресу редакції: (Ольга Свідзинська, вул. Наукова 4/81, Львів, 79053, Україна; triphilon@yahoo.com — з позначкою VOR. Foto).

Редакція приймає також цікаві фотографії до участі у конкурсі. Вимоги до фотографій: вказання автора; друковані — розмір 10х15, електронні —  не менше, ніж 1280х1024 пікселі. На фотографіях ОБОВ’ЯЗКОВО мають бути зображені новаки або діти новацького віку.

Кращі фотографії та оригінальні підписи будуть виставлені в пластових фотогалереях та в Інтернеті (за згодою авторів).

 

 

Автор цього фото — бр. Іван Чир. Знято в серпні 2004 р. у Бориславі, табір «Княжі чада»